CD Intuitive concert

hudba TIME FOR LOVE

Tato hudba je mimořádná. Vznikla za několika místech Evropy, konečná masteringová verze "připlula" po moři při mém pobytu mezi Francií a Itálií. Když jsem ji poslouchala na pobřeží, cítila jsem závan nové hudby, hudby z mého světa, kde se umí všechno léčit zvukem a spektrálními barevnými vibracemi, kde je čistá Pravá víra a láska v absolutním souladu. Tyto nové proudy na Zem už nyní přicházejí. Jsem jedna z těch, kteří /které/ sem tyto nové informace mohou přinést.

Nahrála jsem ji v květnových dnech 2017 v Praze, bez přípravy, živě, intuitivně, v lásce. Prostoupila mnou tvořivá síla, která vedla můj prstoklad. Proto z hlediska forem ji zařazuji jako intuitivní klavírní koncert, obohacený o pár nutných zvukových efektů - jako je zvonkohra apod. Z hlediska metodologie Hlubinné harmonizace je tato hudební nahrávka nástrojem hluboké proměny vztahů. Hudba očišťuje všechny komunikační úrovně člověka, sjednocuje je a dokonale harmonizuje. Propojuje tak úroveň vědomou, podvědomou, nevědomou a nadvědomou do absolutní jednoty.

Na CD Time for love - Intuitive Concert jsou dvě vývojové fáze jednoho obrazu (Milenci v ohni). Tyto fáze znázorňují zrání jakéhokoli vztahu, od počátečních náznaků komunikace až po hluboký cit. /Ilustrace uvnitř obálky alba/.


Tato unikátní hudba je vícedimenzionální, kvantově prostorová.
Je bránou do velkého opravdového světa naší vnitřní věčné existence.